Advanced Nutrients výprodej -25 %

Profesionální dvousložková výživa pro zkušené pěstitele. Hnojivo na růst pH Perfect Connoisseur Grow A&B obsahuje špičkové živiny, zabraňuje kolísání pH.

Chelátované primární, sekundární i mikro živiny v pH Perfect Connoisseur Grow A+B jsou pro rostliny perfektně dostupné. Dvousložkové hydroponické hnojivo na růst také 20 nejdůležitějších aminokyselin, kyselinu huminovou a fulvovou.

Advanced Nutrients CarboLoad Liquid 4 L
Carbo Load Liquid obsahuje více zdrojů sacharidů než výrobky od jiných výrobců
Advanced Nutrients Iguana Juice Organic Grow OIM 4 L
Advanced Nutrients Iguana Juice Grow obsahuje rybí extrakt, guano, vermicompost, yucca, krill, vojtěšku, sopečný popel a další exklusivní zdroje, prémiové kvality... 
Advanced Nutrients Mother Earth Super Tea Organic 4 L
Mother Earth Organic Super Tea Bloom k dosažení co možná největšího potenciálu vašich květin. Prvotřídní složení poskytující ucelené hnojení jak pro vnitřní... 
Advanced Nutrients pH Perfect Connoisseur Grow A+B 4 L
Profesionální dvousložková výživa pro zkušené pěstitele. Hnojivo na růst pH Perfect Connoisseur Grow A&B obsahuje špičkové živiny, zabraňuje kolísání pH.
Advanced Nutrients Piranha Liquid 4 L
Advance Nutrients Piranha - kořenový posilovač Vám dá obrovské dávky prospěšných hub do Vaší kořenové zóny.
Advanced Nutrients Sensi Cal-Mag Xtra 4 L
Sensi Cal Mag Xtra je nová a lepší verze staršího Sensi Cal Mag. Tento výživový doplněk slouží k vyrovnání hladiny základních živin v těle rostliny.
Advanced Nutrients Tarantula Liquid 4 L
Exkluzivní prospěšné bakterie u Tarantule uvolňují přírodní látky, které podporují nižší keříkovitý, hustější růst, extra květy a další větvení.

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz