Apogee Instruments

Apogee Instruments
Toto příslušenství obsahuje montážní úchyt na konci 102 cm sklolaminátové tyče a je vhodné pro použití ve sladké i slané vodě.

Toto příslušenství obsahuje montážní úchyt na konci 102 cm sklolaminátové tyče a je vhodné pro použití ve sladké i slané vodě. Tyč se odšroubuje na tři části pro snadnější skladování a přepravu. Všechny snímače Apogee jsou s hůlkou kompatibilní, což uživateli umožňuje umístit snímač na těžko přístupná místa, například v akvarijních nádržích a sklenících.

Apogee Instruments AC-100 - komunikační USB kabel
Apogee Instruments AC-100: komunikační USB kabel ke stažení dat pořízených ručními Apogee měřiči do počítače, dodáván se softwarem uloženým na flash disku
Apogee Instruments MQ-500 - profesionální PAR/PPFD metr
Apogee Instruments MQ-500: profesionální PAR/PPFD metr, vhodné pro měření LED osvětlení, LCD displej, externí sonda, možnost výstupu dat do PC, vyrobeno v USA
Apogee Instruments SQ-520 - sonda pro měření PAR/PPFD
Apogee Instruments SQ-520: sonda pro měření PAR/PPFD, přípojení USB kabelem přímo k počítači, vhodné pro měření LED osvětlení, měření v reálném čase,... 
Tyč pro senzory AM-320 Apogee Instruments
Toto příslušenství obsahuje montážní úchyt na konci 102 cm sklolaminátové tyče a je vhodné pro použití ve sladké i slané vodě.

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz