Athena Liquid

Athena Balance je jednoduchý vzorec křemičitanu draselného speciálně koncentrovaný pro pufrování zavlažovací vody a stabilizaci na ideální pH. Křemík navíc prospívá růstu rostlin, struktuře stonků, snižování stresu, využití vody (osmoregulace) a využití živin.

Athena Balance je jednoduchý vzorec křemičitanu draselného speciálně koncentrovaný pro pufrování zavlažovací vody a stabilizaci na ideální pH. Křemík navíc prospívá růstu rostlin, struktuře stonků, snižování stresu, využití vody (osmoregulace) a využití živin.

Komerční pěstitelé dosahují lepších výsledků, zejména při použití vody s reverzní osmózou (RO), když nejprve použijí pufrovací přípravek Athena Balance. Čistá RO voda má nestabilní chemickou strukturu, která může při přidání bez pufru zachytit další živiny. Athena Balance přidává do vody právě tolik, aby vytvořila homogennější roztok hnojiva a snížila potřebu úpravy pH po smíchání.

Složení neobsahuje sedimenty a je kompatibilní s mechanickými dávkovacími systémy (Dosatron). Athena Balance se nedoporučuje pro elektronické dávkovací systémy (Netafim).

Athena Liquid Balance 18.9 l (5 G)
Athena Balance je jednoduchý vzorec křemičitanu draselného speciálně koncentrovaný pro pufrování zavlažovací vody a stabilizaci na ideální pH. Křemík navíc...