DimLux LED

DimLux LED
LED Dimlux Xtreme Series produkuje ultra vysokou úroveň PPFD, rovnoměrně rozloženou na pěstební ploše 1,5 × 1,5 m (1000 W).

Díky patentované technologii, pokrokům v technologii LED a optimálnímu tepelnému designu je Dimlux Xtreme Series LED zajímavou volbou, která pěstitelům nabízí významnou návratnost investice.

Naše nastavitelné pěstební spektrum PhytoVegSpec® kombinuje plnou kontrolu nad kvalitou (spektrální flexibilita) a množstvím (intenzita a DLI) světla, což zajišťuje rovnoměrné rozptýlení a rovnoměrné rozložení světla s extrémním pronikáním do canopy.

LED Dimlux Xtreme Series produkuje ultra vysokou úroveň PPFD, rovnoměrně rozloženou na pěstební ploše 1,2×1,2 m (500 W) nebo 1,5×1,5 m (750 W a 1000 W), s plným pěstebním spektrem, produkujícím trvale vysokou kvalitu a vysoké výnosy indoor plodin.

LED diody řady Dimlux Xtreme lze stmívat bez ztráty účinnosti. Spektrum a výkon výkon lze naprogramovat v závislosti na denní době a fázi růstu plodiny.

Jako doplňkové světlo lze použít pomocné LED diody RGB s více než 65k barvami a lze je použít jako zelené světlo. pracovní světlo ve fázi stmívání. Pracovní světlo může být automaticky zapnuto vnitřním radarem senzorem přiblížení.

Specifikace:

  • Příkon: 1065W
  • PPF: 3035 μmol/s
  • Účinnost: 2.85 μmol/J
  • IP65
  • Záruka: 5 let

Další technické údaje v datasheetu.

DimLux Xtreme Series LED 1000W
LED Dimlux Xtreme Series produkuje ultra vysokou úroveň PPFD, rovnoměrně rozloženou na pěstební ploše 1,5 × 1,5 m (1000 W).
DimLux Xtreme Series LED 500W
LED Dimlux Xtreme Series produkuje ultra vysokou úroveň PPFD, rovnoměrně rozloženou na pěstební ploše 1,2 × 1,2 m (500 W).
DimLux Xtreme Series LED 750W
LED Dimlux Xtreme Series produkuje ultra vysokou úroveň PPFD, rovnoměrně rozloženou na pěstební ploše 1,5 × 1,5 m (750 W).

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz