FlexiPot

FlexiPot
Autopot FlexiPot s 4 textilními květináči. Komplet včetně kompletního spojovacího příslušenství. (Aquavalve5). Bez nádrže.

Systém AutoPot FlexiPot s 20l textilními květináči kombinuje naše modulární systémy bez spotřeby energie, s nízkými nároky na údržbu a s vysoce výkonnými textilními květináči. Květináče FlexiPot jsou vynikající alternativou k plastovým květináčům, protože stimulují růst rostlin tím, že posilují kořenovou strukturu, a ne ji pouze udržují.

Systém FlexiPot XL obsahuje vše, co potřebujete k nastavení automatického zavlažovacího systému s textilními květináči. Kompaktní rozměry a přenosnost, které systém FlexiPot XL přináší, znamenají pro obchody i pěstitele snížení přepravních nákladů a mnohem snazší skladování.

Stejně jako všechny naše systémy lze i systém FlexiPot snadno rozšířit, takže k jedné nádrži lze připojit mnoho květináčů.

Autopot FlexiPot, 4 květináče bez nádrže (Aquavalve5) obsahuje:

  • 4x 9mm T spojka
  • 2x 9mm X spojka
  • 2x 9mm inline kohout
  • 4x XL tray & lid zásobník a víko
  • 4x 20l květináč FlexiPot
  • 4x AQUAvalve5 ventil
  • 1x 4 m dlouhá 9mm hadička
  • 4x FlexiPot PotSock návlek

Vlastnosti hadiček:

  • 9mm hadička – vnější průměr 9 mm / vnitřní průměr 7 mm
  • 16mm hadička – vnější průměr 16mm/vnitřní průměr 13mm
Autopot FlexiPot květináč textil, 20 l
20 L textilní květináč k systému Autopot Flexipot.
Autopot FlexiPot, 1 květináč bez nádrže (Aquavalve5)
Autopot FlexiPot, 1 květináč bez nádrže (Aquavalve5). Produkt neobsahuje nádrž.
Autopot FlexiPot, 1 květináč s nádrží 47 l (Aquavalve5)
Autopot FlexiPot s 1 textilním květináčem a s nádrží 47 l. Komplet včetně kompletního spojovacího příslušenství. (Aquavalve5).
Autopot FlexiPot, 2 květináče bez nádrže (Aquavalve5)
Autopot FlexiPot s 2 textilními květináči a podmiskami. Včetně kompletního spojovacího příslušenství. (Aquavalve5). Balení neobsahuje nádrž.
Autopot FlexiPot, 2 květináče s nádrží 47 l (Aquavalve5)
Autopot FlexiPot s 2 textilními květináči a podmiskami. Včetně kompletního spojovacího příslušenství. (Aquavalve5). Včetně 47 l nádrže.
Autopot FlexiPot, 4 květináče bez nádrže (Aquavalve5)
Autopot FlexiPot s 4 textilními květináči. Komplet včetně kompletního spojovacího příslušenství. (Aquavalve5). Bez nádrže.
Autopot FlexiPot, 4 květináče s nádrží 47 l (Aquavalve5)
Autopot FlexiPot s 4 textilními květináči a s nádrží 47 l. Komplet včetně kompletního spojovacího příslušenství. (Aquavalve5).

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz