Naarden

Naarden
Od každého druhu Integra Boost Terpene Essential 1 ks: Terpinolen, Myrcen, Pinen, Humulen, Limonen, Linalool, B-Caryophyllen. 7x 4g. 62%.

Terpeny jsou přírodní sloučeniny, které rostlinám dodávají charakteristickou vůni a chuť.  Ve společnosti Integra pocházejí naše terpeny z botanických zdrojů, jsou standardizovány na účinnost, jsou bezpečné pro potraviny a mají certifikát Safe Terpene Certified – což znamená, že naše Boost® Terpene Essentials jsou testovány pomocí pokročilých analytických metod, aby bylo zajištěno, že NEobsahují těžké kovy, pesticidy, zbytková rozpouštědla a mykotoxiny.

Řada Boost® Terpene Essentials obsahuje některé z nejoblíbenějších izolátů: linalool, limonen, myrcen, humulen, beta-karyofylen, pinen a terpinolen.

Stále používáme naši důvěryhodnou formuli pro regulaci vlhkosti bez soli, která není toxická a je založena na rostlinách, ale do balení jsme přidali také terpeny z botanických zdrojů, takže můžete svůj bylinný produkt obohatit o výrazné vůně a chutě svých oblíbených terpenů.

Tyto obaly mají dvojí účel: začlenit do vašich bylinných produktů rostlinné terpeny posilující chuť a smysly A regulovat vlhkost.

Na rozdíl od běžných neochucených balíčků Integra Boost® změní řada Boost® Terpene Essentials vůně a chutě vašeho produktu. Tyto změny jsou normální a očekávané – znamená to, že váš produkt absorbuje/spojuje se s terpenem.

KAŽDÉ BALENÍ CHRÁNÍME POMOCÍ INTEGRA NO-OX

Odstranění kyslíku z obalu pomáhá udržet terpeny v balení čerstvé, stabilní a účinné! Je užitečné při prodlužování životnosti všech druhů koncentrátů, extraktů a potravin a rostlinných produktů.

NÁVOD K POUŽITÍ

  • Vyjměte balení z vnějšího průhledného obalu.
  • Vložte bylinný přípravek a balení Integra Boost® Terpene Essentials společně do vzduchotěsné nádoby a uzavřete.
  • Vyčkejte 24-72 hodin, než dojde k počáteční terpenové infuzi.
  • Po vyluhování vyměňte balení za nearomatizovaný 55% nebo 62% RH Boost Pack, abyste si dlouhodobě zachovali chuť a čerstvost.
  • Balení Terpene Essentials Pack lze použít až třikrát, pokud je mezi jednotlivými infuzemi uloženo ve vzduchotěsné nádobě.

  • (ŽÁDNÉ TĚŽKÉ KOVY, PESTICIDY, ZBYTKOVÁ ROZPOUŠTĚDLA, MYKOTOXINY).
  • STANDARDIZOVÁNO NA ÚČINNOST – SPLŇUJE POŽADAVKY FDA.
  • Z BOTANICKÝCH ZDROJŮ – CERTIFIKOVÁNO GMP – CERTIFIKÁT ISO:2015 – NETOXICKÝ
Advanced hydroponics TriPack 1 l - sada hnojiv
AH sada 1l - sada všech 3 složek Dutch formula Advanced Hydroponics (Grow, Bloom a Micro).
CAN FAN SATELLITE 4A
Can-Fan Satellite Step Transformer 4A je první controller vytvořený speciálně pro řízení rychlosti u jednorychlostních ventilátorů Can Fan z řady Max Fan a Iso Max.
CLI-MATE kontroler teploty
CLI-MATE Temperature, jednoduchý controller pro regulaci teploty v místnosti prostřednictvím topení (zvýšení) nebo ventilátoru (snížení).
CLI-MATE kontroler vlhkosti
CLI-MATE Humi, jednoduchý controller pro regulaci vlhkosti v místnosti prostřednictvím zvhlčovače nebo odvlhčovače.
CLI-MATE Mini-Controller 2x600W, 3A
Komplexní Plug&Play ovladač je navržen pro snadné souběžné řízení osvětlení a ventilace. CLI-MATE Mini Controller umožňuje zapojit a ovládat vyhřívání i... 
Ecotechnics Evolution náhradní sonda k digitálnímu regulátoru otáček
Evolution regulátor otáček ventilátoru zároveň monitoruje a upravuje teplotu a vzdušnou vlhkost v pěstebním prostředí.
GroLab - 2pin konektor (balení 2ks)
Standardní dvoukolíkový 2-Pin konektor pro moduly GroLab PowerBot.
GroLab - 4pin konektor (balení 4ks)
Standardní čtyřkolíkový 4-Pin konektor pro moduly GroLab PowerBot, TankBot, SoilBot. Funkce push and lock. Balení obsahuje 4 kusy.
GroLab - EC sonda
EC sonda na dvoumetrovém kabelu s BNC konektorem je určena pro modul GroLab TankBot. Neustále měří elektrickou vodivost a poskytuje důležitá data pro úspěšné... 
GroLab - hladinový senzor
Horizontální detektor výšky hladiny umožňuje sledovat stav zálivky v nádrži. Hladinový senzor je kompatibilní s GroLab moduly PowerBot a TankBot.
GroLab - kabel se 4 vodiči 22AWG
Jeden metr dlouhý, čtyřvodičový kabel je určen pro GroLab moduly a příslušenství.
GroLab - peristaltická pumpa 12v
Peristaltické čerpadlo je vhodné pro dávkování jakékoli kapaliny. Společně s GroLab TankBot umožňuje regulaci pH živného roztoku.
GroLab - peristaltický kabel 2m
Předem smontovaný kabel se 4 měděnými vodiči a zásuvkou je určen pro modul GroLab TankBot. Zvládne obsluhovat dvě peristaltická čerpadla najednou.
GroLab - pH sonda
Senzor s pH sondou je určen pro moduly GroLab TankBot. Sonda je vybavena elektrodou s BNC konektorem. Neustále měří pH vody nebo živného roztoku.
GroLab - prodlužovací kabel 2m
Předem smontovaný prodlužovací kabel se 4 vodiči a zásuvkou je kompatibilní s moduly GroLab TankBot, SoilBot a PowerBot. Včetně zástrčkového konektoru pro snadné... 
GroLab - senzor teploty a vlhkosti
Senzor na souběžné měření teploty a vlhkosti je kompatibilní s modulem GroLab PowerBot. Umožňuje sledovat a regulovat klima v pěstební místnosti.
GroLab - senzor teploty vodotěsný
Vodotěsný senzor v pouzdře z nerez oceli je určen na měření teploty vzduchu, substrátu i vody. Přesný, spolehlivý, odolný, vhodný pro každý typ substrátu.... 
GroLab - senzor vlhkosti
Senzor na měření vlhkosti pěstebního média je určen pro monitorovací jednotku SoilBot. GroLab Moisture změří vlhkost v zemině, kokosu i inertních substrátech.... 

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz