Ostatní

Ostatní
MagicalButter MB2e je první stolní extraktor rostlinných olejů na světě, který je určen k přidávání esencí zdravých bylin do másla, oleje, tinktur, pleťových vod a dalších produktů!. Rozměry 25.4x35.6x25.4 cm.

MagicalButter MB2e je první stolní extraktor rostlinných olejů na světě, který je určen k přidávání esencí zdravých bylin do másla, oleje, tinktur, pleťových vod a dalších produktů! Přístroj MB je kombinací ponorného mixéru s programovatelným termostatem a ohřívací jednotkou a je navržen tak, aby umožňoval vytvářet neuvěřitelné recepty a botanické výluhy bez větší námahy.

Přístroj MagicalButter mele, zahřívá, míchá a namáčí váš bylinný extrakt, a to vše ve správných časových intervalech a teplotě, aby byl výluh pokaždé dokonalý. Díky tomu dosáhnete požadovaného nálevu snadno, bezpečně a důsledně.

  • Plně automatické, mikroprocesorem řízené sekvence programů.
  • Džbán z nerezové oceli.
  • Integrovaný digitální termostat a senzory přinášejí do kuchyně kontrolu teploty na laboratorní úrovni.
  • Připraví 2-5 šálků za jeden cyklus.
  • Samočisticí funkce!

Součástí balení je:

Magická rukavice, mikronový filtr Purify 190, Magickou kuchařku, návod k obsluze a napájecí kabel 110V.

Magical Butter 21Up forma na hranaté gumové medvídky 8 ml
Magical Butter 21Up forma na hranaté gumové medvídky 8 ml pro extraktor MagicalButter MB2e. V balení 2 kusy. Každý s kapacitou 15 bonbonů. První stolní extraktor... 
Magical Butter 21Up forma na kulaté gumové medvídky 2 ml
Magical Butter 21Up forma na kulaté gumové medvídky 2 ml pro extraktor MagicalButter MB2e. V balení 2 kusy. Každý s kapacitou 45 bonbonů. První stolní extraktor rostlinných... 
Magical Butter Machine MB2e, extraktor
MagicalButter MB2e je první stolní extraktor rostlinných olejů na světě, který je určen k přidávání esencí zdravých bylin do másla, oleje, tinktur, pleťových... 

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz