Papírky a filtry

Papírky a filtry
Filtrační papírky OCB do balených cigaret. Papírový filtr odtrhnete a jednoduše použijete do balené cigarety. Jedna knížečka obsahuje 50 papírových filtrů. Rozměr 59x18 mm.

Filtrační papírky OCB do balených cigaret. Papírový filtr odtrhnete a jednoduše použijete do balené cigarety. Jedna knížečka obsahuje 50 papírových filtrů. Rozměr 59×18 mm.

OCB dutinky Cones Premium Slim x3, 1 ks
Cigaretové dutinky OCB Cones PREMIUM velikosti King Size. Cigaretové dutinky k výrobě vlastních cigaret jsou připravené k jednoduchému použití.
OCB dutinky Cones Virgin Slim x3, 1 ks
Cigaretové dutinky OCB Cones VIRGIN velikosti King Size. Cigaretové dutinky k výrobě vlastních cigaret jsou připravené k jednoduchému použití.
OCB filtry Activ Tips Slim 7 mm, 50 ks v balení
Cigaretové filtry OCB Activ Tips Slim s aktivním uhlím a keramickým oboustranným zakončením. Uhlíkové filtry snižují množství přijímaného dehtu, neovlivňují... 
OCB filtry papírové 59x18 mm, 1 ks
Filtrační papírky OCB do balených cigaret. Papírový filtr odtrhnete a jednoduše použijete do balené cigarety. Jedna knížečka obsahuje 50 papírových filtrů.... 
OCB papírky Mini Rolls Premium, 1 ks
Cigaretové papírky OCB Rolls MINI. Délka 4 m, šířka 36 mm.
OCB papírky s filtry Bamboo Slim, 1 ks
Cigaretové papírky OCB Slim Bamboo+Filters. Knížečka obsahuje 32 papírků a 32 papírových filtrů. Rozměry papírku: 44x109 mm.
OCB papírky s filtry Bamboo Slim, BOX 32 ks
Cigaretové papírky OCB Slim Bamboo+Filters. Knížečka obsahuje 32 papírků a 32 papírových filtrů. Rozměry papírku: 44x109 mm. V boxu 32 ks.
OCB papírky s filtry Organic Hemp Slim, 1 ks
Cigaretové papírky OCB Slim Organic +Filters. Papírky jsou vyrobené z ultratenkého konopného papíru. Knížečka obsahuje 32 papírků + 32 filtrů. Rozměry papírku:... 
OCB papírky s filtry Rolls Premium Slim, 1 ks
Cigaretové papírky OCB Rolls+Filters. Délka 4 m, šířka 44 mm + 40 filtrů.
OCB papírky s filtry Virgin Slim, 1 ks
Cigaretové papírky OCB Virgin Slim+Filters. Papírky jsou vyrobené z ultratenkého neběleného papíru. Knížečka obsahuje 32 papírků + 32 papírových filtrů. Rozměry... 
OCB papírky s filtry Virgin Slim, BOX 32 ks
Cigaretové papírky OCB Virgin Slim+Filters. Papírky jsou vyrobené z ultratenkého neběleného papíru. Knížečka obsahuje 32 papírků + 32 papírových filtrů. Rozměry... 

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz