Pěstební řídicí systémy

Pěstební řídicí systémy
Tyto digitální vstupy čtou signály I/O (zapnuto/vypnuto) z libovolného spínače nebo senzoru s beznapěťovým kontaktem.

Tyto digitální vstupy čtou signály I/O (zapnuto/vypnuto) z libovolného spínače nebo senzoru s beznapěťovým kontaktem. Například můžete připojit tlačítko, hladinový spínač, magnetický kontakt, jakékoli alarmové senzory atd… Senzor má dvouvodičovou svorkovnici pro zapojení zařízení, nárazuvzdorný 4m PU vodič a vodotěsný konektor.

– Digitální vstup

GroLab - 2pin konektor (balení 2ks)
Standardní dvoukolíkový 2-Pin konektor pro moduly GroLab PowerBot.
GroLab - 4pin konektor (balení 4ks)
Standardní čtyřkolíkový 4-Pin konektor pro moduly GroLab PowerBot, TankBot, SoilBot. Funkce push and lock. Balení obsahuje 4 kusy.
GroLab - EC sonda
EC sonda na dvoumetrovém kabelu s BNC konektorem je určena pro modul GroLab TankBot. Neustále měří elektrickou vodivost a poskytuje důležitá data pro úspěšné... 
GroLab - hladinový senzor
Horizontální detektor výšky hladiny umožňuje sledovat stav zálivky v nádrži. Hladinový senzor je kompatibilní s GroLab moduly PowerBot a TankBot.
GroLab - kabel se 4 vodiči 22AWG
Jeden metr dlouhý, čtyřvodičový kabel je určen pro GroLab moduly a příslušenství.
GroLab - peristaltická pumpa 12v
Peristaltické čerpadlo je vhodné pro dávkování jakékoli kapaliny. Společně s GroLab TankBot umožňuje regulaci pH živného roztoku.
GroLab - peristaltický kabel 2m
Předem smontovaný kabel se 4 měděnými vodiči a zásuvkou je určen pro modul GroLab TankBot. Zvládne obsluhovat dvě peristaltická čerpadla najednou.
GroLab - pH sonda
Senzor s pH sondou je určen pro moduly GroLab TankBot. Sonda je vybavena elektrodou s BNC konektorem. Neustále měří pH vody nebo živného roztoku.
GroLab - prodlužovací kabel 2m
Předem smontovaný prodlužovací kabel se 4 vodiči a zásuvkou je kompatibilní s moduly GroLab TankBot, SoilBot a PowerBot. Včetně zástrčkového konektoru pro snadné... 
GroLab - senzor teploty a vlhkosti
Senzor na souběžné měření teploty a vlhkosti je kompatibilní s modulem GroLab PowerBot. Umožňuje sledovat a regulovat klima v pěstební místnosti.
GroLab - senzor teploty vodotěsný
Vodotěsný senzor v pouzdře z nerez oceli je určen na měření teploty vzduchu, substrátu i vody. Přesný, spolehlivý, odolný, vhodný pro každý typ substrátu.... 
GroLab - senzor vlhkosti
Senzor na měření vlhkosti pěstebního média je určen pro monitorovací jednotku SoilBot. GroLab Moisture změří vlhkost v zemině, kokosu i inertních substrátech.... 
GroLab - záplavový detektor
Tento senzor detekuje úniky vody. Detektor GroLab Flood pomůže s prevencí a ochranou před vytopením. Je kompatibilní s moduly GroLab SoilBot a PowerBot nebo Arduino.
GroLab Doser Kit
GroLab Doser Kit = GroNode + TankBot + Software + 2 hladinové senzory + 3 peristaltická čerpadla.
GroLab GroNode
Počítačové jádro nabízí inteligentní automatizaci všech důležitých pěstebních procesů. Řídící jednotka je určena k sofistikovanému ovládání GroLab... 
GroLab Hydro Kit
GroLab Hydro Kit = GroNode + PowerBot + TankBot + Software
GroLab PowerBot
Moderní regulátor výkonu osvětlení, ventilace, zavlažování a jiných volitelných zařízení. Monitoruje, řídí a automatizuje základní pěstitelské procesy... 
GroLab PRO Kit
GroLab PRO Kit = GroNode + PowerBot + TankBot + SoilBot + Software

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz