Plagron

Plagron
Plagron Promix 50 l je zcela nepředhnojená směs těch nejlepších, pečlivě vybraných druhů rašeliny

Do Promixu nebyly přidány žádné živiny, pouze odlitky žížal Plagron. Odlitky červů stimulují růst půdních organismů a aktivují organická hnojiva, která je třeba přidávat od prvního dne. Díky tomu je Promix ideální půdou pro pěstování v květináčích, kterou můžete hnojit organicky podle vlastního uvážení a výběru. Výsledkem je 100% ekologický výnos. Promix poskytuje nejvyšší výnosy při použití s hnojivy Plagron Alga Grow, Alga Bloom a přísadami od společnosti Plagron.

Výhody přípravku Promix

  • Žádné přidané živiny.
  • Jemná struktura pro vysokou schopnost absorpce vody.
  • Rychlé zakořenění díky nízké hodnotě EC.
Plagron Bat Guano 1 l
Plagron Bat Guano je netopýří trus. Tento organický půdní doplněk podporuje tvorbu kořenů, zdravý růst, květ a garantuje vynikající vůni a chuť plodů. Obsah: 1 l
Plagron Bat Guano 25 l
Plagron Bat Guano je netopýří trus. Tento organický půdní doplněk podporuje tvorbu kořenů, zdravý růst, květ a garantuje vynikající vůni a chuť plodů. Obsah: 25 l
Plagron Bat Guano 5 l
Plagron Bat Guano je netopýří trus. Tento organický půdní doplněk podporuje tvorbu kořenů, zdravý růst, květ a garantuje vynikající vůni a chuť plodů. Obsah: 5 l
Plagron Cocos Brix 9 l, dehydrovaný kokos briketa 1 ks
Lisovaná vysušená kokosová cihlička PLAGRON Cocos Brix. Zalijte cca 6 litry vody a vznikne cca 9 litrů substrátu.
Plagron Cocos Brix 9 l, dehydrovaný kokos briketa 6 ks
Lisovaná vysušená kokosová cihlička PLAGRON Cocos Brix. Zalijte cca 6 litry vody a vznikne cca 9 litrů substrátu.
Plagron Cutting & Seeding Soil 25L, sadbovací substrát na řízky
Sadbovací mix pro pěstování sazenic a řízků Plagron.
Plagron Growmix 25 l
Plagron Growmix - předhnojený rašelinový substrát na první 3 týdny, obsahuje žížalí trus, doporučujeme hnojit s Plagron Terra Grow a Bloom. Obsah: 25 l
Plagron Hydro Cocos 60/40 45L
Plagron Hydro Cocos 60/40 je kombinace dvou vysoce kvalitních substrátů. Směs obsahuje 60% keramzitu a 40% kokosových vláken.
Plagron Promix 50 l
Plagron Promix 50 l je zcela nepředhnojená směs těch nejlepších, pečlivě vybraných druhů rašeliny
Plagron Supermix 1 l
Komplexní přírodní hnojivo Plagron Bio Supermix, 1l. Unikátní směs živých plísní, baktérií, vitamínů, minerálů, guana a vermikompostu.
Plagron Supermix 25 l
Komplexní přírodní hnojivo Plagron Bio Supermix, 25L. Unikátní směs živých plísní, baktérií, vitamínů, minerálů, guana a vermikompostu.
Plagron Supermix 5 l
Komplexní přírodní hnojivo Plagron Bio Supermix, 5L. Unikátní směs živých plísní, baktérií, vitamínů, minerálů, guana a vermikompostu.

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz