Bluelab EC pen

Jednoduchý a spolehlivý ppm a EC měřák Bluelab EC Pen pro měření vodivosti roztoku. Změří i teplotu. Vodotěsný s čitelným displejem. Snadné ovládání, perfektní služby.

Ruční měřící přístroj Bluelab EC Pen je určen pro měření teploty, ppm nebo EC v (živném) roztoku. Každodenní měření EC hodnot je zárukou, že vaše rostliny nebudou trpět kvůli nadměrné koncentraci nebo velkému zředění roztoku a budou mít vždy optimální množství živin.

Plně vodotěsný měřící přístroj Bluelab EC Pen umožňuje volbu mezi jednotkami pro měření vodivosti (EC nebo ppm) a teploty (Celsia nebo Fahrenheity). Vyžaduje kalibraci, ale kompenzace teploty probíhá automaticky.

Další výhodou tohoto kapesního měřáku je také přehledný podsvícený displej i provoz na jednu AAA baterii, která je součástí balení. Na vybité baterie jste upozorněni blikáním kontrolky. Předností je také automatické vypnutí při nečinnosti. Přesnou specifikaci si můžete prohlédnout v obrázkové galerii. Sonda není vyměnitelná.

Parametry Bluelab EC pen:
  • Teplotní jednotky: EC, 500 ppm, 700 ppm, °C, °F
  • Rozmezí: 0-10 EC, 0-5000 ppm, 0-7000 ppm, 0-50 °C, 32-122 °F
  • Přesnost: 0,1 EC, 10 ppm, 1 °C, 1 °F
  • Odchylka: +/- 0,1 EC, +/- 50 ppm, +/- 70 ppm, +/- 1 °C, +/- 2 °F
  • Automatická teplotní kompenzace: ano
  • Baterie: 1 x AAA

Parametry produktu

VýrobceBluelab
Hmotnost120 g

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz