Dropshipping

Proč budovat vlastní skladovací prostory nebo si je draze

pronajímat, když máte nás.

Pro koho je služba určena

Dropshipping je určen každému subjektu, který provozuje vlastní e-shop, ale nemá potřebné zázemí pro budování vlastních skladových zásob, a obecně pak všem, kdo chtějí maximálně zefektivnit způsob doručování objednávek svým zákazníkům.

V rámci této služby za vás vyřídíme veškerou logistiku spojenou s doručením objednávek. Zboží tak putuje nejkratší možnou cestou a bez zbytečných logistických mezičlánků přímo k vašim zákazníkům. 

Garantujeme vám diskrétnost

Každá „dropshippovaná“ zásilka od nás odchází v diskrétním balení a současně máte naše slovo, že s kontakty na vaše zákazníky nijak dál nepracujeme. 

Dalším benefitem, který vám při dropshippingu poskytujeme, je ten, že  ke každé zásilce můžeme přidat promo předměty dle vaší potřeby.

Dva stupně integrace

1. Základní dropshipping

Na štítku je jako odesílatel uveden Naarden, vztahují se na vás standardní ceny dopravy a integrace do systému je zdarma. 

2. Plný dropshipping

Jako odesílatel je na štítku uvedena vaše firma, platí pro vás zvýhodněné ceny dopravy a integrace zpoplatněna. Po třech měsících úspěšné spolupráce vám však tento poplatek vracíme.

Veškeré poplatky spojené s dropshippingem vám sdělíme, resp. zašleme na vyžádání nebo po zahájení velkoobchodní spolupráce.

Velké skladové zásoby připravené k okamžité expedici

Máme pro vás přes 3500 produktů od více než stovky respektovaných značek a 90 % objednávek expedujeme týž den.

Špičkový servis a pohodlný systém objednávání

Jsme rychlí a důslední. Poskytujeme vám online produktový feed a potřebné informace v každém kroku objednávky.

Inovace, rozvoj a vlastní testovací laboratoř

Neustále aktualizujeme portfolio, vyhledáváme nové trendy a provozujeme vlastní laboratoř na testování produktů.

Spolupracujte
s profesionály

Zavolejte nám na +420 725 510 867 nebo napište prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme do 1. pracovního dne zpátky.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Poptávka velkoobchodní spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály. Napište nám nezávaznou zprávu a my se vám do 24 hodin ozveme s možnostmi spolupráce.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů