Dobrý den nebo ahoj,

jsme rádi, že se potkáváme na našich stránkách. Pokud se ještě neznáme, tak nám dovolte se představit: Velkoobchod Naarden International s.r.o. je předním distributorem hydroponických systémů, hnojiv a dalších potřeb pro urban, outdoor a indoor gardening na českém trhu. To, co začalo v roce 2009 ve sklepě na 20 m2, se díky zápalu několika nadšenců podařilo dotáhnout až tam, kde jsme teď: náš po střechu nadupaný sklad s více než 3000 skladovými položkami najdete v Areálu Business Parku Šárka v Praze 6 – Vokovicích. Na 1400 m2 plochy si můžete vybrat a rovnou naložit a odvést vše, co potřebujete pro pěstování zeleně v městské džungli. Naši pozici lídra trhu potvrdil i průzkum společnosti Biobizz, ve kterém jsme obsadili první místo mezi velkoobchody v kategoriích nejoblíbenější a nejdůvěryhodnější velkoobchodní dodavatel.

nabízíme

široké portfolio / expresní servis / zákaznický portál s informací o stavu zásob / osobní přístup / slevový program

Naše filozofie

Nejsme jen prodejcem hydroponických systémů – nám na životním prostředí opravdu záleží. Se stejnou radostí, s jakou vám poskytneme vše pro pěstování zeleně ve městech a interiérech, se sami snažíme minimalizovat svou uhlíkovou stopu a dopad našeho podnikání na klima a životní prostředí. Propadli jste i vy urban, outdoor nebo indoor gardeningu? Vybavíme vás vším potřebným na naší společné misi za zelenější města! Ať velký nebo malý, pro nás je každý zákazník důležitý. Bude nám potěšením mezi svými zákazníky přivítat i vás.

Potkáme se osobně?

Chcete o indoor, outdoor a urban gardeningu vědět víc? Navštivte náš showroom! Prohlédnete si nejrůznější hydroponické systémy, pěstební stany, LED osvětlení, ventilaci a mnoho dalšího, co pro městské pěstování můžete potřebovat. Stále ještě nebyla vaše zvědavost zcela uspokojena? V tom případě vás zveme do našeho experimentálního skleníku. Pěstujeme v něm chilli a rajčata a testujeme, vyvíjíme a vylepšujeme zde LED osvětlení, na kterém pracujeme se spřátelenou společností Double Power. Jen pozor, na prohlídce našeho experimentálního skleníku se s námi prosím domluvte předem.