Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou growshopy, výzkumné ústavy, pěstitelé CBD, léčebného konopí, microgreens nebo bylinek. Staňte se našimi partnery a získejte výhody velkoobchodní spolupráce.

Naši zákazníci mají okamžitě k dispozici sortiment 3500+ produktů od více než 150 českých i světových značek, které expedujeme ještě v den objednání. Kdo u nás nakupuje?

Obchody s pěstebními potřebami

Dodáváme zboží do více než 100 obchodů v ČR a na Slovensku. Každý den expedujeme více než 500 objednávek.

Univerzity a výzkumné ústavy

Spolupracujeme s pražskou Zemědělskou univerzitou i s Mendelovou univerzitou v Brně. A s dalšími desítkami institucí.

Pěstitelé CBD

Už od založení společnosti Naarden Int. v roce 2010 jsou našimi zákazníky pěstitelé CBD konopí, kterým nabízíme kompletní sortiment služeb včetně zapůjčení techniky a poradenství.

Pěstitelé microgreens

Své služby nabízíme pěstitelům i podnikatelům v oboru microgreens.

Pěstitelé bylin a aquaponické farmy

Našimi zákazníky jsou přední pěstitelé bylinek a zeleniny dodávaných na farmářské trhy a do obchodů, kterým zajišťujeme techniku i know-how.

Pěstitelé léčebného konopí

Pomáháme těm, kteří pěstují konopí pro léčebné účely.

 Reference od našich zákazníků

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz

Přehrát video

Intenzivně se rozvíjející sektor konopí v České republice přináší v posledních letech i velké množství firem, které se danou tématikou zabývají. Jen velmi malé procento z nich však dokáže dostát svým závazkům a splnit to, co slíbily. Naarden je firmou, co to dokazuje pravidelně a která nemyslí pouze na obchod, ale dokáže podpořit i výzkumné aktivity, které jsou pro mě, můj tým a mé pracoviště ty nejdůležitější!

MVDr. Ing. Václav Trojan, Ph.D.
Nemocnice u Sv. Anny Brno

Head of CRC Cannabis Research Center, International Clinical Research Center