Akční nabídka

Akční nabídka
Od každého druhu Integra Boost Terpene Essential 1 ks: Terpinolen, Myrcen, Pinen, Humulen, Limonen, Linalool, B-Caryophyllen. 7x 4g. 62%.

Terpeny jsou přírodní sloučeniny, které rostlinám dodávají charakteristickou vůni a chuť.  Ve společnosti Integra pocházejí naše terpeny z botanických zdrojů, jsou standardizovány na účinnost, jsou bezpečné pro potraviny a mají certifikát Safe Terpene Certified – což znamená, že naše Boost® Terpene Essentials jsou testovány pomocí pokročilých analytických metod, aby bylo zajištěno, že NEobsahují těžké kovy, pesticidy, zbytková rozpouštědla a mykotoxiny.

Řada Boost® Terpene Essentials obsahuje některé z nejoblíbenějších izolátů: linalool, limonen, myrcen, humulen, beta-karyofylen, pinen a terpinolen.

Stále používáme naši důvěryhodnou formuli pro regulaci vlhkosti bez soli, která není toxická a je založena na rostlinách, ale do balení jsme přidali také terpeny z botanických zdrojů, takže můžete svůj bylinný produkt obohatit o výrazné vůně a chutě svých oblíbených terpenů.

Tyto obaly mají dvojí účel: začlenit do vašich bylinných produktů rostlinné terpeny posilující chuť a smysly A regulovat vlhkost.

Na rozdíl od běžných neochucených balíčků Integra Boost® změní řada Boost® Terpene Essentials vůně a chutě vašeho produktu. Tyto změny jsou normální a očekávané – znamená to, že váš produkt absorbuje/spojuje se s terpenem.

KAŽDÉ BALENÍ CHRÁNÍME POMOCÍ INTEGRA NO-OX

Odstranění kyslíku z obalu pomáhá udržet terpeny v balení čerstvé, stabilní a účinné! Je užitečné při prodlužování životnosti všech druhů koncentrátů, extraktů a potravin a rostlinných produktů.

NÁVOD K POUŽITÍ

  • Vyjměte balení z vnějšího průhledného obalu.
  • Vložte bylinný přípravek a balení Integra Boost® Terpene Essentials společně do vzduchotěsné nádoby a uzavřete.
  • Vyčkejte 24-72 hodin, než dojde k počáteční terpenové infuzi.
  • Po vyluhování vyměňte balení za nearomatizovaný 55% nebo 62% RH Boost Pack, abyste si dlouhodobě zachovali chuť a čerstvost.
  • Balení Terpene Essentials Pack lze použít až třikrát, pokud je mezi jednotlivými infuzemi uloženo ve vzduchotěsné nádobě.

  • (ŽÁDNÉ TĚŽKÉ KOVY, PESTICIDY, ZBYTKOVÁ ROZPOUŠTĚDLA, MYKOTOXINY).
  • STANDARDIZOVÁNO NA ÚČINNOST – SPLŇUJE POŽADAVKY FDA.
  • Z BOTANICKÝCH ZDROJŮ – CERTIFIKOVÁNO GMP – CERTIFIKÁT ISO:2015 – NETOXICKÝ
Advanced hydroponics TriPack 1 l - sada hnojiv
AH sada 1l - sada všech 3 složek Dutch formula Advanced Hydroponics (Grow, Bloom a Micro).
Integra Boost Terpene Essentials MIX 4g, 62%, 7 ks
Od každého druhu Integra Boost Terpene Essential 1 ks: Terpinolen, Myrcen, Pinen, Humulen, Limonen, Linalool, B-Caryophyllen. 7x 4g. 62%.
Qnubu Silicone Set, sada silikonových pouzder 4 druhy + mini skleněná dóza (45 kusů)
Celkem 4 druhy silikonových pouzder na extrakty a mini skleněná dóza, dohromady 45 kusů. Od každého druhu mix barev.

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz