Bluelab měřící přístroje

Bezstarostný regulátor pH Bluelab pH Controller Connect vám umožní nepřetržitě udržovat dokonalou úroveň pH ve vaší nádrži a umožní vám odcházet s naprostým klidem a vědomím, že vaše plodiny jsou v bezpečných rukou.
 • Zobrazte si pH nádrže na svém mobilním telefonu, ať jste kdekoli.
 • Automatizujte kontrolu pH v nádržích o objemu až 760 litrů.
 • Peristaltické čerpadlo s průtokem 10 ml/min zajišťuje přesnou kontrolu.
 • Kontroluje pH ve směru nahoru (alkálie) nebo dolů (kyselina).
 • Zabudované bezpečnostní pojistky zabraňují předávkování.
 • Dávkovací rutina umožňuje účinné promíchání před další dávkou.
 • Automatické obnovení dávkování při opětovném spuštění po výpadku napájení.
 • Vysoké a nízké alarmy upozorňující na překročení rozmezí pH.
 • Přívodní hadičky odolné vůči kyselinám a zásadám.
 • Délka sondy a napájecího kabelu 2 m/6 stop a celková délka hadičky 4 m/13,12 stop pro nejlepší umístění a přehled.
 • Flexibilní možnosti montáže na stěny, sloupky a stojany.
 • Snadno čistitelný displej vytvořený pro čisté prostředí.
Bezstarostný regulátor pH Bluelab pH Controller Connect vám umožní nepřetržitě udržovat dokonalou úroveň pH ve vaší nádrži a umožní vám odcházet s naprostým klidem a vědomím, že vaše plodiny jsou v bezpečných rukou.
To proto, že Bluelab pH Controller Connect bude automaticky dávkovat dávku do vaší nádrže 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zajistil, že klíčové živiny budou rozpustné, a tudíž pro vaše rostliny neustále dostupné, a vytvoří tak podmínky pro ideální příjem živin.

Bluelab Combo Meter pH/EC/teplota
Přenosný kombinovaný měřák Bluelab Combo Meter umožňuje měření hodnot pH, vodivosti a teploty v jednom přístroji. Jednoduchá kalibrace, vyměnitelné sondy.
Bluelab Combo Meter Plus pH/EC/teplota
Přenosný kombinovaný měřák Bluelab Combo Meter Plus umožňuje měření hodnot pH, vodivosti a teploty v jednom přístroji. Jednoduchá kalibrace, vyměnitelné sondy.
Bluelab EC pen
Jednoduchý a spolehlivý ppm a EC měřák Bluelab EC Pen pro měření vodivosti roztoku. Změří i teplotu. Vodotěsný s čitelným displejem. Snadné ovládání, perfektní... 
Bluelab EC Truncheon Meter V2
Bluelab Truncheon Meter V2 na měření EC, CF, ppm. Vodotěsný měřič vodivosti, nepotřebuje kalibraci, automatické vypínání.
Bluelab Guardian Monitor Connect
S přístrojem Bluelab Guardian Monitor Connect budete moci nepřetržitě sledovat hodnoty pH, EC a teploty v nádrži. Nebudete muset provádět ruční měření a namátkové... 
Bluelab Guardian Monitor INLINE Connect pH/EC/teplota
Bluelab pH/EC monitor Guardian je kombinovaný monitor na sledování hodnot kyselosti, vodivosti a teploty zálivky. Přístroj lze nastavit, aby upozorňoval na hodnoty... 
Bluelab Guardian Monitor pH/EC/teplota
Bluelab pH/EC monitor Guardian je kombinovaný monitor na sledování hodnot kyselosti, vodivosti a teploty zálivky. Přístroj lze nastavit, aby upozorňoval na hodnoty... 
Bluelab Multimedia pH Meter
Přenosný přístroj Bluelab Multimedia pH Meter na rychlé a přesné měření pH hodnot v živném roztoku nebo kořenové zóně. Vybaven vyměnitelnou Leap pH Probe sondou.
Bluelab pH Controller
Sofistikovaný regulátor a měřič Bluelab pH Controller zajišťuje optimální pH roztoku i v čase, kdy pH nemůžete z různých důvodů ovlivnit osobně. Automatické... 
Bluelab pH Controller Connect
Bezstarostný regulátor pH Bluelab pH Controller Connect vám umožní nepřetržitě udržovat dokonalou úroveň pH ve vaší nádrži a umožní vám odcházet s naprostým... 
Bluelab pH pen
Jednoduchý ruční měřák Bluelab pH Pen pro přesné měření pH a teploty v jednom. S automatickou kompenzací teploty. Vodotěsný.
Bluelab pH pen SOIL
Jednoduchý ruční měřič Bluelab pH Pen SOIL pro přesné měření pH a teploty v zemině a substrátu. S automatickou kompenzací teploty. Vodotěsný.
Bluelab Pro Controller Connect
Řídicí jednotka Bluelab Pro Controller bude ve vaší nádrži udržovat dokonalé a stabilní hodnoty pH a živin, čímž zajistí optimální dostupnost živin pro vaše... 
Bluelab Pulse Meter
Bluelab Pulse Meter zajistí měření EC, vlhkosti a teploty přímo v kořenové zóně.

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz