Bluelab

Bluelab
Bluelab Connect Stick 2 vám umožní zůstat ve spojení s vaším zařízením a rostlinami nonstop 24/7!

S Bluelab Connect Stick 2 budete moci zlepšit výnosy a snížit počet chyb. Navíc díky množství získaných dat a vzdálenému monitorování můžete zůstat ve spojení s vašimi plodinami – i když jste třeba na dovolené.

Chcete-li se připojit, jednoduše si stáhněte náš bezplatný software Connect. Po instalaci do počítače nastavte účet, který budete používat vy a členové vašeho týmu. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci Bluelab Connect. Nejen, že budete moci zobrazit data shromažďovaná vašimi zařízeními Connect, ale také budete dostávat oznámení o všech budících, která jste nastavili.

Bluelab Carry Case, pouzdro
Praktické a odolné pouzdro na Bluelab pH/EC metry. Včetně prostoru pro bezpečné uložení sondy. Pouzdro neobsahuje přístroje.
Bluelab Combo Meter pH/EC/teplota
Přenosný kombinovaný měřák Bluelab Combo Meter umožňuje měření hodnot pH, vodivosti a teploty v jednom přístroji. Jednoduchá kalibrace, vyměnitelné sondy.
Bluelab Combo Meter Plus pH/EC/teplota
Přenosný kombinovaný měřák Bluelab Combo Meter Plus umožňuje měření hodnot pH, vodivosti a teploty v jednom přístroji. Jednoduchá kalibrace, vyměnitelné sondy.
Bluelab Connect Range Extender 2
Bluelab Connect Range Extenger 2 vám umožní zůstat ve spojení s vaším zařízením a rostlinami nonstop 24/7 a především zvýší bezdrátový dosah mezi produkty... 
Bluelab Connect Stick 2
Bluelab Connect Stick 2 vám umožní zůstat ve spojení s vaším zařízením a rostlinami nonstop 24/7!
Bluelab EC pen
Jednoduchý a spolehlivý ppm a EC měřák Bluelab EC Pen pro měření vodivosti roztoku. Změří i teplotu. Vodotěsný s čitelným displejem. Snadné ovládání, perfektní... 
Bluelab EC Truncheon Meter V2
Bluelab Truncheon Meter V2 na měření EC, CF, ppm. Vodotěsný měřič vodivosti, nepotřebuje kalibraci, automatické vypínání.
Bluelab Guardian Monitor INLINE Connect pH/EC/teplota
Bluelab pH/EC monitor Guardian je kombinovaný monitor na sledování hodnot kyselosti, vodivosti a teploty zálivky. Přístroj lze nastavit, aby upozorňoval na hodnoty... 
Bluelab Guardian Monitor pH/EC/teplota
Bluelab pH/EC monitor Guardian je kombinovaný monitor na sledování hodnot kyselosti, vodivosti a teploty zálivky. Přístroj lze nastavit, aby upozorňoval na hodnoty... 
Bluelab Leap pH Probe
Náhradní pH sonda pro všechny Bluelab přístroje, které používají BNC připojení. Vodotěsná přípojka, kvalitní BNC kontakt, snadné čištění. Délka kabelu... 
Bluelab Multimedia pH Meter
Přenosný přístroj Bluelab Multimedia pH Meter na rychlé a přesné měření pH hodnot v živném roztoku nebo kořenové zóně. Vybaven vyměnitelnou Leap pH Probe sondou.
Bluelab pH Controller
Sofistikovaný regulátor a měřič Bluelab pH Controller zajišťuje optimální pH roztoku i v čase, kdy pH nemůžete z různých důvodů ovlivnit osobně. Automatické... 
Bluelab pH pen
Jednoduchý ruční měřák Bluelab pH Pen pro přesné měření pH a teploty v jednom. S automatickou kompenzací teploty. Vodotěsný.
Bluelab pH pen SOIL
Jednoduchý ruční měřič Bluelab pH Pen SOIL pro přesné měření pH a teploty v zemině a substrátu. S automatickou kompenzací teploty. Vodotěsný.
Bluelab pH Probe - 2m
Vyměnitelná náhradní sonda pro Bluelab pH měřáky. Délka kabelu 2 metry. Pouze pro měření pH v roztoku.
Bluelab Pulse Meter
Bluelab Pulse Meter zajistí měření EC, vlhkosti a teploty přímo v kořenové zóně.

Poptávka spolupráce

Spolupracujte s opravdovými profesionály.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Oceňujeme partnerský přístup a zprostředkování kontaktu s výrobci klíčových komponent. Díky tomu jsme byly schopni vybrat technologie, které jsou bez příkras marketingu a splňují standardy, které od nich očekáváme.

Jiří Velechovský
Co-CEO & Co-Founder SensiQure

S Naardenem spolupracujeme již řadu let. Oceňuji především profesionální přístup, přehledný velkoobchodní portál s aktuální skladovou dostupností a rychlé vyřízení objednávek.

Adam Čamek
CEO HexaGarden.cz